Dzień Hakowicza. Finał akcji Mam Haka na Raka

4
 
 
28 lutego 2013r w sali gimnastycznej I LO odbył się finał VI edycji akcji Mam Haka Na Raka. W finale wzięli udział zaproszeni goście: pan Radosław Brzózka- przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Świdniku, pani Jadwiga Ciołek z Miejsko-Powiatowej Biblioteki, młodzież z gimnazjum nr1 i nr3 wraz z opiekunami, przedstawiciel Głosu Świdnika. Uczennice działające w grupie Bomboraków, Rakowiczek i Rakojadów opowiedziały o swoich działaniach wykonanych na terenie miasta od stycznia tego roku.

Informacje dotyczące nowotworu złośliwego skóry – czerniaka - wzbogacono niezbędnymi zdjęciami.
W trakcie finału wystąpili Justyna Ciechan- śpiew, Ania Kasprzak –śpiew, Kamil Łakota – taniec towarzyski, zespół muzyczny Panic Kick, Sylwia Drwal- recytacja. Grupa szkolnych aktorów przedstawiła kolejny odcinek popularnej serii „Daleko od noszy”.
Dzięki piekarni Adampol goście i uczestnicy dostali słodkie przekąski – pyszne pączki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w organizacji akcji oraz Gościom przybyłym w tym dniu do naszej szkoły.
Podziękowania kierujemy do uczennic i ich opiekunów za poświęcony trud i czas, dyrekcji szkoły za umożliwienie zorganizowania Dnia Hakowicza, patronów akcji, sponsorów, którzy zareagowali na nasze prośby, wszystkich pracowników szkoły, którzy nam pomagali w naszych działaniach, uczniów, którzy bardzo chętnie włączyli się w podjęte przedsięwzięcia, gości, którzy zaszczycili nas swoja obecnością.
Mamy nadzieję, że tego rodzaju akcje podniosą świadomość ludzi z najbliższego otoczenia.
Jeśli choć jedna osoba po naszej akcji wykona badania profilaktyczne to już odnieśliśmy sukces.
Spotykamy się za rok.
/AD/

1
 
 
2
 
 
3
 
 
5
 
 
6
 
 
7
 
 
8
 
 
9
 
 
10
 
 
11
 
 
12
 
 
13
 
 
14
 
 
15
 
 
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
26