Studniówka w 1 LO Świdnik

W krainie czarów Alicji. Studniówka 2016

6
 
 
Niespełna 100 dni przed maturą dokładnie o 20.00 młodzież klas trzecich ILO przeniosła się w przepiękny świat Alicji – w krainę czarów. Bal odbył się tradycyjnie w murach szkoły. Uczniowie przed rozpoczęciem zabawy podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich edukację.


Poloneza czas zacząć… Studniówka 2015

Na 92 dni przed maturą, 31 stycznia trzecioklasiści z ILO i ich goście usłyszeli tradycyjne słowa „Poloneza czas zacząć”. W tym roku uczniowie bawili się w scenerii kasyna. Na początku balu nie mogło zabraknąć słów podziękowań dla dyrekcji, wychowawców, grona pedagogicznego i rodziców.

Studniówka 2014

3
 
 
Na 100 dni przed maturą uczniowie I Liceum bawili się na balu studniówkowym. Studniówka odbyła się tradycyjnie w murach szkoły. Maturzyści przenieśli się w lata 60-te ubiegłego wieku. Gościem specjalnym trzecioklasistów był Starosta Powiatu Świdnickiego, pan Mirosław Król. Po polonezie, uczniowie zaprezentowali oryginalny program artystyczny przygotowany przez Justynę Jędrych i Karolinę Kret.

 


Studniówka 2013

Na 92 dni, 2208 godzin, 132.480 minut i 7.948.800 sekund przed maturą uczniowie I Liceum bawili się na balu studniówkowym. Studniówka odbyła się tradycyjnie w murach szkoły. Sala gimnastyczna I LO zamieniła się na tę noc w Nowy Jork. Gościem specjalnym trzecioklasistów była Starosta Powiatu Świdnickiego, pan Mirosław Król.

Zapraszamy na strony portalu Świdnik Wysokich Lotów

Studniówka 2011 przeszła do historii

5
 
 

Punktualnie o godzinie 20.00 w sobotę 16 stycznia w I Liceum Ogólnokształcącym rozpoczęła się studniówka. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę przypominająca do złudzenia tę z gali rozdania Oskarów w Teatrze Kodaka w Hollywood. Prowadzące Karolina Kobiałka i Ada Bajak powitały dyrekcję, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców i pozostałych gości.


Studniówka 2008

12 stycznia 2008, godzina 20, sala gimnastyczna I LO w Świdniku. Jest bardzo uroczyście, ale wyczuwa się lekkie skonsternowanie. Stoję w tłumie rodziców, fotografów, kamerzystów, oczekujących na poloneza, który, już wiemy, nie zacznie się punktualnie…

Studniówka 2007 juz za nami

Zapraszamy do obejrzenia fotografii.

Studniówka 2006

Po wielu tygodniach przygotowań, 14 stycznia 2006 odbył się, zgodnie z tradycją, Bal Studniówkowy.

Studniówka 2005

NIEZAPOMNIANA NOC - STUDNIÓWKA 2005

godz. 18.15 jeszcze ostatnie poprawki makijażu, wiązanie krawatów, podwiązka na nogę (do tej pory nie wiemy czy na lewą, czy na prawą) i już jesteśmy gotowi do wyjścia na nasz pierwszy bal - studniówkę.

godz. 20.00 poloneza czas zacząć!

Pan Dyrektor w pierwszej parze dostojnie wprowadził wszystkich maturzystów, orkiestra przygrywa do taktu... mostki, czwórki, przejścia i ukłony, a wszystko nagradzane gromkimi brawami.

godz. 24.00 zabawa coraz bardziej się rozkręca... szampan niektórym zaszumiał w głowach. Na parkiecie wirowały kolorowe suknie. Wszyscy tańczyli niczym prawdziwi zawodowcy, nie przeszkadzały sztywne gorsety, ani wysokie obcasy.

Studniówka 2002

Przypuszczam, że tak sądzi każdy maturzysta. Jednak nam się wydaje, że to nasz rocznik, czyli "Studniówka 2002" była wyjątkowa. Wyjątkowe było przede wszystkim to, że tysiąc razy zmieniano rodzaj matury - " Nowa" albo "Stara". Widocznie Min. Oświaty znalazło się w trudniejszej sytuacji niż maturzyści, którzy są skazani na niewyobrażalny stres, jak również nauczyciele, którzy musieli się przekwalifikować z prędkością światła. Na szczęście może wszystko się skończy, gdy będziemy zdawać Egzamin Dojrzałości.