Klasa 1c w LET ME OUT

8 czerwca uczniowie klasy 1c wybrali się na wycieczkę do Lublina. Głównym punktem programu była wizyta w Let Me Out (Escape Room). Gra polegała na tym,że zostali zamknięci w pięciu specjalnie zaaranżowanych pokojach, pełnych zagadek, łamigłówek, kłódek i wskazówek. Każda grupa musiała działać wspólnie, żeby odgadnąć szyfr i wydostać się z pokoju.

Gra przeniosła uczniów w zupełnie inny świat i była ogromnie emocjonująca. Opiekunką młodzieży była ich wychowawczyni p. D. Grymuza.
A oto wrażenia uczestników zabawy:
Byliśmy w Krainie Czarów – było to niesamowicie fascynujące doświadczenie wymagające logicznego myślenia i wykorzystania zmysłów.
Podczas rozwiązywania zagadek w Archiwum Kryminalnym można było poczuć się jak detektyw. Było to bardzo ciekawe przeżycie wymagające od nas kreatywnego myślenia. Chętnie tam wrócimy i odkryjemy, co nas czeka w kolejnych pokojach.
Byliśmy w szpitalu psychiatrycznym. Może to dziwnie zabrzmi, ale było to fantastyczne przeżycie – liczenie, pisanie na szkle, burza za drzwiami, ciemność, fartuchy, pasy bezpieczeństwa…Chwilami było strasznie. Rozwiązanie łamigłówki zajęło nam więcej niż godzinę, ale na końcu była ogromna radość i satysfakcja!
Wszyscy jesteśmy zachwyceni taką rozrywką i zdecydowanie wszystkim polecamy!