Ogłaszamy rozpoczęcie kolejnej edycji akcji charytatywnej na rzecz podopiecznych domu dziecka w Tuligłowach

10
 
 
27
 
 
Kolejny raz rozpoczynamy akcję charytatywną, w wyniku której stworzymy paczki dla 44 podopiecznych domu dziecka w Tuligłowach. W placówce przebywają dzieci w wieku od 1 do 18 roku życia. Opiekują się nimi siostry ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP. Współpracują z nami dwa świdnickie przedszkola – Przedszkole nr 4 oraz Przedszkole z oddziałami integracyjnymi nr 5.

O konkretach związanych z organizacją poszczególnych działań powiadomiliśmy już wszystkie klasy oraz dyrekcje placówek przedszkolnych. Może macie w swoich domach: wózeczek i domek dla lalek,zabawki grające, samochody, miśki i lalki, którymi już się nie bawicie, a także puzzle, gry planszowe oraz pluszową poduszkę i matę do tańca? To są szczególne marzenia maluchów.
Zbieramy także niezniszczone ubranka dziecięce i odzież młodzieżową, torebki, plecaki, kosmetyki, przybory szkolne, książki, malowanki, biżuterię, czapki i kurtki zimowe.
O wszystko pytajcie i z wszystkimi rzeczami przychodźcie do pani dyrektor. O szczegóły pytajcie także p. K. Paszko, p. M. Wnuk, p. M. Noskowicz i księdza Ł. Piętala.