Pomoc na rzecz schroniska dla zwierząt w Józefowie

"Myślisz pewnie, że bezdomność to tylko brak dachu nad głową... ale bezdomność to także powracająca uparcie myśl,że żadnego miejsca na świecie nie można nazwać swoim i ze spośród milionów ludzkich serc nie znalazło się ani jedno, które zechciałoby pokochać Cię na zawsze...."
Takie słowa można przeczytać na stronie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie pod Warszawą. Schronisko to przeżywa poważne kłopoty, dlatego wolontariusze z Józefowa zwrócili się z prośbą o wszelką pomoc. Odpowiedzieliśmy na apel i postanowiliśmy zorganizować kiermasz ciast. Nie zabrakło w naszej szkole tych, którzy potrafią i chcą pomagać potrzebującym.
Dzięki nim przez cały tydzień od 12 do 16 września objadaliśmy się przepysznymi ciastami, a wyniku przeprowadzonej giełdy zebraliśmy prawie 200 zł.(za które zakupiliśmy puszki z karmą i kaszę)

Dziękujemy osobom, które upiekły wspaniałe ciasta:
Pani Ani Adamczyk, Natalii Denis (1B), Oli Wołodźko(1B), Dominikowi Chmielewskiemu(3A), Magdzie Pac(3A), Agnieszce Karman(3B), Kasi Leszczyńska(3B), Kindze Rozwód(3B), Piotrowi Tabaczyńskiemu (2D), Weronice Głaz(3D)

Dziekujemy wszystkim którzy współpracowali przy tej akcji : Za sprzedaż odpowiadali Natalia Denis, Ola Wołodźko, Ola Łykus, Agnieszka Karman. Karmę zawiózł do Józefowa pan dyrektor S. Stefańczyk.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w kiermaszu, do zobaczenia na kolejnym Dniu Zwierzoluba.

Wolontariusze

/AJAA/