Powiatowy Konkurs Informatyczny

D
 
 

6 grudnia zgodnie z coroczną tradycją odbył się Powiatowy Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera". Miejscem zawodów były nowoczesne pracownie w I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Świdniku. Zadania, z którymi zmagali się uczestnicy zostały przygotowane przez nauczycieli: Piotra Zielonkę, Stanisława Pietrykę, Magdalenę Wójcik oraz Liliannę Sosnowską.

Jury oceniało umiejętności posługiwania się komputerem, szybkość i trafność wyszukiwania informacji w Internecie oraz właściwy sposób ich prezentowania.

Zwyciężył Bartłomiej Broda - uczeń klasy II z I Liceum, drugie miejsce przypadło w udziale Krystianowi Cegiełce z I LO, , trzecie - Damianowi Domańskiemu także z I LO, czwarte - Andrzejowi Grzegorzewskiemu z Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej.

Poziom zawodów był bardzo wyrównany. Uczestnicy wykazali się dużymi umiejętnościami i zdolnościami. Członkami honorowymi jury byli Dyrektor Liceum Stanisław Stefańczyk oraz przedstawiciel starostwa powiatowego - pan Kazimierz Szczygieł. Dziękujemy panu Mirosławowi Królowi - staroście świdnickiemu oraz panu Kazimierzowi Szczygłowi za wsparcie finansowe, dzięki któremu zakupiliśmy nagrody dla zwycięzców i pamiątki dla wszystkich uczestników konkursu.

/tekst SP/

1
 
 
2
 
 
3
 
 
4
 
 
5
 
 
6
 
 
7
 
 
8
 
 
A
 
 
B
 
 
C