Studniówka 2011 przeszła do historii

5
 
 

Punktualnie o godzinie 20.00 w sobotę 16 stycznia w I Liceum Ogólnokształcącym rozpoczęła się studniówka. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę przypominająca do złudzenia tę z gali rozdania Oskarów w Teatrze Kodaka w Hollywood. Prowadzące Karolina Kobiałka i Ada Bajak powitały dyrekcję, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców i pozostałych gości.

Podziękowały gronu pedagogicznemu za trud włożony w edukację uczniów, a rodzicom za wsparcie i cierpliwą troskę. W imieniu rodziców głos zabrali pan Krupiński i pani Kobiałka. Imprezę otworzył dyrektor Stanisław Stefańczyk wypowiadając uroczyste słowa „Poloneza czas zacząć”. Na parkiecie zawirowały piękne licealistki i przystojni licealiści. Poloneza Wojciecha Kilara zatańczyło ponad 70 par.

Około godziny 22.00 rozpoczęła się ceremonia rozdania Oskarów. Zdobywcami tych prestiżowych nagród zostali: Stanisław Stefańczyk za rolę najlepszego dyrektora, Aneta Jagieła za rolę najlepszej pani dyrektor, Gabriela Kowalczyk za rolę najlepszej wychowawczyni w dziedzinie fizyki, Magdalena Wnuk – w dziedzinie chemii, Kazimiera Machoń w dziedzinie języka angielskiego, Małgorzata Noskowicz w dziedzinie matematyki, Jolanta Kołodziejczyk w dziedzinie wychowania fizycznego i wreszcie Lidia Grobel za rolę najlepszej instruktorki tańca.

Zdobywcy nagród dziękują ekipom 3A, 3B, 3C i 3E, wszystkim scenarzystom układającym co dzień niepowtarzalne scenariusze lekcji a także producentom - Starostwu Powiatowemu w Świdniku. Bez nich wszystkich Bronek nie osiągałby takich sukcesów – osiem Oskarów pozostanie na zawsze w murach świdnickiego liceum. Po uroczystości rozdania nagród zabawa trwała do białego rana.

/tekst AJ/

O naszej studniówce także na stronie www.swidnik.pl.

1
 
 
2
 
 
3
 
 
4
 
 
6
 
 
7
 
 
8
 
 
9
 
 
10
 
 
11
 
 
12
 
 
13
 
 
14
 
 
15
 
 
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
26
 
 
27
 
 
28
 
 
29
 
 
30